Firma AUTOMATIC s.c. jest producentem wyświetlaczy LEDowych takich jak: tablice LEDowe reklamowo – informacyjne, wyświetlacze cenowe, krzyże apteczne i inne dedykowane wyświetlacze wykonywane na życzenie klientów.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu niezawodnych urządzeń elektronicznych, którym stawiane są duże wymagania funkcjonalne i wytrzymałościowe. Nasza firma zajmuje się całym procesem tworzenia urządzeń poprzez opracowywanie koncepcji produktu, wykonywanie projektu, produkcje, kontrolę jakości i dostawę gotowego produktu do klientów.

Celem naszym jest tworzenie produktów innowacyjnych, wyróżniających się, przyciągających wzrok, a co za tym idzie, przyciągających rzesze klientów. W ofercie naszej staramy się posiadać pełny asortyment produktów w różnych wymiarach oraz wszystkich kolorach diody LED. Nasze biuro projektowe jest gotowe zaprojektować dla Państwa produkt zgodnie z Państwa wymaganiami - czekamy na wyzwania.

 
Zapraszamy do współpracy
firma AUTOMATIC s.c.

 

 Zaufali nam:

  •  

  • Tablice LEDowe umożliwiają wyświetlanie informacji w sposób statyczny lub dynamiczny z bardzo szeroką gamą animacji tj przewijanie, miganie, flasze, inwersje, itp. Tablice LEDowe są standardowo wyposażone w zegar czasu rzeczywistego co pozwala na wyświetlanie bieżącego czasu i daty oraz czujnik temperatury otoczenia. Dodatkowo tablica posiada możliwość ustawiania jasności świecenia ręcznie na stałe lub sterowania automatycznego jasnością w zależności od jasności otoczenia.
  • Krzyże apteczne led. Świecące krzyże apteczne nadające się do kazdej apteki. Idealna technologia led która cechuje się dużą odpornością oraz wytrzymałością na każde warunki pogodowe. Krzyże apteczne to idealna reklama dla twojej apteki zamów u nas.